Leírás és Paraméterek
Adam Hall Defender III 85002 kábel taposásvédő, kábelhíd
Kábeltaposás védő nyitható fedéllel, terhelhetősége egy tipikus keréknyomon (20×20 cm) 5 tonna. Az átjáró hossza külön csatlakozóelemekkel növelhető, minden átjáróhoz 1 pár csatlakozó tartozik. A fedél szabadalmaztatott (EU Patent No.: EP1366550) „keresztcipzáras” módszerrel záródik, amely a fedél és az alap anyagából került kialakításra – nincs szükség tépőzárra, nem tömődik el piszokkal. A Defender III a különféle tartozékok széles skálájának köszönhetően sokoldalúan használható rendszer, amely védi a kábeleket, csoportkábeleket, csöveket.
| Alapelem | szabadalmaztatott zárású fedéllel |
| hossza | 1000 mm |
| szélessége | 600 cm |
| magassága | 73 cm |
| kábelcsatorna | 3 db |
| kábelcsatornák szélessége | 52 mm, 45 mm, 56 mm |
| kábelcsatornák magassága | 49 mm, 50 mm, 49 mm |
| gyúlékonysági osztály | B2 (B1 minősítéssel is kapható) |
| terhelhetőség | kb. 5 tonna egy tipikus keréknyomnyi (20×20 cm) felületen |
| védelem | a kábel átjáró olajnak, savnak és benzinnek ellenáll |
| tömeg | 22 kg |
| hőmérséklet | -30°C és +60°C között használható |
| biztonság | DEKRA minősítésű termék |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
