Leírás és Paraméterek
Defender Ultra L 2 – 2 + 4 csatornás kábelvédő, 85601
Ez a kábelvédő nagy rendezvények szervezőivel való együttműködés eredményeként jött létre. A rendkívül erős kábelvédő legfőbb jellemzője a két hatalmas 110 mm-es kábel/tömlő csatorna és a 108 mm-t meg nem haladó méretű törékeny csatlakozók részére kialakított ház. A 2 óriás csatorna mellett a maximum 25 mm átmérőjű kábelek védelmére további 4 kisebb csatorna is rendelkezésre áll.
Közúton való használathoz vegye figyelembe az érvényes szabályozásokat!
| alap modul | szabadalmaztatott zárású fedéllel (EU Patent No.:EP1366550) |
| hosszúság | 700 mm |
| szélesség | 766 mm |
| magasság | 122 mm |
| csatornák száma | 2 + 4 db |
| csatornák mérete | 110 x 108mm, 25 x 25mm |
| anyag | PU (poliuretán) |
| keménységi fok | 88 ± 4 |
| gyúlékonysági osztály | B2 (B1 minősítéssel is kapható) |
| hőmérséklet | -30°C és +60°C között használható |
| terhelhetőség | kb. 5 tonna egy tipikus keréknyomnyi (20 x 20 cm) felületen |
| tömeg | 28,3 kg |
| védelem | kábel átjáró olajnak, savnak és benzinnek ellenáll |
| biztonság | DEKRA minősítésű termék |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
