Leírás és Paraméterek
AKG C1000 MK4 kondenzátor mikrofon
Professzionális kondenzátor mikrofon, felvételek készítésére, élő hangosításra kiválóan alkalmas. Fantomtápról vagy 2 db AA ceruzaelemről is működik. Érzékenység kapcsoló -10dB, mélyvágó szűrő kapcsolóval. Állítható karakterisztika - kardioid, hyper-kardioid.
| kapszula típusa | kondenzátor |
| karakterisztika | kardioid vagy hyper-kardioid |
| frekvenciaátvitel | 50 - 20 000 Hz |
| érzékenység | 6 mV/Pa |
| Impedancia | 200 Ohm |
| táp | 9-52DC vagy 2 db AA elem |
| kapcsoló | van |
| csatlakozó | szimmetrikus XLR papa, aranyozott érintkezőkkel |
| ház | erős fém ház |
| hossz/átmérő | átm. 335 mm, hossz 229 mm |
| tömeg | 320 g |
| alkalmazás | szólóének, háttér-vokál, hangszer |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
