Leírás és Paraméterek
Gravity SF36T28F – hangfalállvány illesztő hüvely 36 mm-ről TV28-ra, mama, fekete
Az SF36T28F lehetővé teszi, hogy TV28-as csővéggel rendelkező készüléket 35 mm-es állványra helyezzünk. LED sorokhoz ideális.
| szín | fekete |
| anyaga | acél |
| felület | porfestett |
| alkalmazható csőátmérő | 35 mm |
| menet | TV28 csővég |
| beállítás | csavaros rögzítő |
| hossz | 130 mm |
| fekete gyűrűkészlet | mellékelve |
| cserélhető gyűrűk | 1 x 25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
