Leírás és Paraméterek
Adam Hall állvány SLTS 017E – nagy világítás állvány, tetején 28 mm-es TV csap rögzítővel
Nagy világítás állvány, 28 mm- átmérőjű TV csap fogadására alkalmas véggel.
| állvány anyaga | acél |
| keresztrúd anyaga | acél |
| állvány felülete | porfestett |
| keresztrúd felülete | porfestett |
| állvány színe | fekete |
| keresztrúd színe | fekete |
| toldatok száma | 2 |
| legkisebb magasság | 1700 mm |
| legnagyobb magasság | 3500 mm |
| hossz összecsukva | 1410 mm |
| rögzítési lehetőség TV csap számára | van |
| terhelhetőség | 45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
