Leírás és Paraméterek
Gravity LS FLOOR XB – padlóállvány spotlámpához, összecsukható
Az LSFLOOR XB kompakt állvány lámpák elhelyezésére a színpad padlózatán. Az acélból készült, porfestett , ergonomikus szorítócsavarral ellátott állvány összecsukva helytakarékos, a lábak vége gumírozott, így nem karcolják a padlót és jó tapadást biztosítanak.
| termék típusa | világítás állvány |
| anyag | acél |
| szín | fekete |
| felület | porfestett |
| terület-méret | 385 x 355 mm |
| magasság | 40 mm |
| fekete gyűrűkészlet | mellékelve |
| cserélhető gyűrűk | 1 x 25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
