Leírás és Paraméterek
Gravity LS TBTV 28 – Világítás állvány TV28 keresztrúddal, nagyméretű, fekete
• masszív és strapabíró háromlábú konstrukció
• rendkívül erős acélcsövek
• tömör alumínium öntvény lábazat
• dupla toldócső
A GLSTBTV28 hagyományos háromlábú világítás állvány dupla toldócsővel, vékonyfalú és könnyű, porfestett acélcsőből kivitelezve. Az alumínium öntvény lábazatot teljes egészében újratervezték a nagyobb strapabírás és hosszabb élettartam érdekében. A törhetetlen magasságállító gyűrű acélból készült, a toldócsövet biztonsági tüske tartja a helyén. Az ergonomikus beállító csavarok puha felületű, csúszásmentes és kényelmesen kezelhető ABS műanyagból készültek. Az állványhoz tartozik egy keresztrúd ergonomikusan kialakított és gumírozott „T” csatlakozóidommal. A keresztrudat nem csak kezelni és szállítani könnyebb, de jobban is mutat mint a hagyományos állványok.
| anyag | acél |
| állvány felülete | porfestett |
| keresztrúd felülete | porfestett |
| szín | fekete |
| toldócsövek száma | 2 |
| Min. magasság | 1450 mm |
| Max. magasság | 3250 mm |
| szállítási hossz | 1450 mm |
| Max. terhelhetőség | 50 kg |
| csatlakozóidom | van |
| TV csap | 28 mm |
| keresztrúd hossza | 1220 mm |
| tömeg | 9,2 kg |
