Leírás és Paraméterek
Gravity LS Varipole 01 B teleszkópos rögzítő rúd – 2,1 m és 3,7 m között állítható hosszúsággal, fekete
• teleszkópos rúd 210 cm és 370 cm közötti hosszúsággal
• könnyű alumínium konstrukció
• gumi végek a jobb tapadáshoz és felületvédelemhez
• biztonsági reteszelő mechanizmus a magasságállításhoz
• sokoldalú alkalmazás és beállítás
A könnyű, fekete alumínium csőből készült és biztonságos reteszelő mechanizmussal ellátott Gravity Varipole rúd 210 cm és 370 cm közötti hosszúságig húzható szét és egyszerűen rögzíthető a padló és a plafon között. A két felület közé szorítva rögzíthető, a végeken található gumisapka növeli a tapadást és védi a felületet. Segítségével bármilyen helyiséget fotóstúdióvá alakíthatunk, a Varipole könnyen szállítható megoldást nyújt hátterek, lámpák, reflektorok elhelyezésére, a Superclamp rögzítő elem használatával pedig sokoldalúan konfigurálható számos más alkalmazásban is.
| típus | rögzítő rúd |
| anyag | alumínium |
| szín | fekete |
| cső felület | eloxált |
| hosszúság összecsukva | 2100 mm |
| hosszúság | 2100-3700 mm |
| felső csőátmérő | 40 mm |
| alsó csőátmérő | 45 mm |
| tömeg | 2,2 kg |
