Leírás és Paraméterek
Gravity SP 4722 B – hangfalállvány emelő mechanikás (kurblis) magasságállítással
A Gravity GSP 4722 masszív hangfalállvány kézi hajtókarral és fogasrúdhoz kapcsolt meghajtó fogaskerék mechanikával rendelkezik, amelynek segítségével a hangfal kényelmesen a kívánt magasságba emelhető. Strapabíró acélcsőből készült, lábai behajthatók. Nagy beállító csavar és biztonsági tüske rögzíti a teleszkópos rudat, amely magassága 1,5 m és 2,2 m között változtatható.
A Gravity GSP 4722 masszív hangfalállvány kézi hajtókarral és fogasrúdhoz kapcsolt meghajtó fogaskerék mechanikával rendelkezik, amelynek segítségével a hangfal kényelmesen a kívánt magasságba emelhető. Strapabíró acélcsőből készült, lábai behajthatók. Nagy beállító csavar és biztonsági tüske rögzíti a teleszkópos rudat, amely magassága 1,5 m és 2,2 m között változtatható.
- emelő mechanikás működés az egyszerű emeléshez és süllyesztéshez
- változtatható magasság 1,5 m és 2,2 m között
- 50 kg max. terhelhetőség
- tartós, alumínium öntvény lábazat
- behajtható lábak a könnyebb szállítás érdekében
| cső anyaga | acél |
| szín | fekete |
| felület | porfestett |
| Min. magasság | 1500 mm |
| Max. magasság | 2200 mm |
| csőátmérő | 45/38/35 mm |
| terhelhetőség | max. 50 kg |
| cserélhető jelölőgyűrű | 2 x 20 mm |
| fekete jelölőgyűrű készlet | mellékelve |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
