Leírás és Paraméterek
Soundsation LS-100 fényállvány
Acélból készült, T elemmel.
| állvány anyaga | acél |
| keresztrúd anyaga | acél |
| állvány felülete | porfestett |
| színe | fekete |
| toldatok száma | 2 |
| magasság | 110 - 250cm |
| T elem hossza | 95 cm |
| T elem keresztmetszete | 25 x 25mm |
| terhelhetőség | max. 30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
2-4 napon belül szállítjuk
11.000 Ft
