Leírás és Paraméterek
Soundsation LS-10A fényállvány
Aluból készült, 25 kg terhelhetőségű, nagyon kis tömegű állvány.
| állvány anyaga | alu |
| állvány felülete | porfestett |
| színe | fekete |
| toldatok száma | 2 |
| magasság | 145 - 322 cm |
| cső átmérő | 35 mm |
| tömeg | 5 kg |
| terhelhetőség | max. 25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
2-4 napon belül szállítjuk
11.000 Ft
