Leírás és Paraméterek
Soundsation LS-200-BR fényállvány szett
Élő zenéhez, bárokba, DJ pultokhoz, egyéb rendezvényekhez ajánlott. Egyszerre 10 db lámpa vagy effekt szerelhető rá 3,3 méter maximális magasságban. Könnyen szállítható, tartalmazza a szereléshez szükséges kiegészítőket. Anyaga porfestett acél. A szett 2 db tripod állványból, 2 db rács-tartó T elemből, 2 db 150 cm hosszú rácsos elemből áll.
| állvány anyaga | acél |
| keresztelem anyaga | acél |
| állvány felülete | porfestett |
| színe | fekete |
| függőleges toldatok száma | 2 |
| magasság | max. 330 cm |
| rácsos elem hossza | 2 db 150 cm |
| teherbírás | max. 100 kg |
| rácsos elem mérete | 251 x 251 x 251 mm |
| cső átmérője | 38 mm |
| össztömeg | 38 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
