Leírás és Paraméterek
Soundsation LS-200 fényállvány szett
Alumínium, T elemmel, kis tömegű, nagy teherbírású fényállvány.
| állvány anyaga | alu |
| keresztrúd anyaga | alu |
| állvány felülete | porfestett |
| színe | fekete |
| toldatok száma | 2 |
| magasság | 145 - 325 cm |
| T elem hossza | 122 cm |
| T elem keresztmetszete | 38 x 38 mm |
| terhelhetőség | max. 50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
2-4 napon belül szállítjuk
11.000 Ft
