Leírás és Paraméterek
König & Meyer asztali mikrofon állvány - 23230-300-55
Kedvező árú és új formájú asztali mikrofonállvány, kicsi és praktikus. Az alacsony állvány sajátos háromszög formájú (triobular) alsó része biztonságosan tartja a mikrofont. A talpon körbefutó gumiborítás szűri a lépészajokat és csökkenti a nemkívánatos hangok átvitelét, emellett csúszásgátló funkciót is ellát.
| Talp átmérője | 137 mm |
| Magasság | 152 mm |
| Talp felépítése | acél, triobular |
| Anyag | acél |
| Speciális jellemzők | triobular talp, rezgéscsillapító gumikarima |
| Csavarmenet | 3/8” |
| Színe | fekete |
| Tömeg | 0,75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
