Leírás és Paraméterek
König & Meyer asztali mikrofon állvány - 23323-300-55
Középmagas teleszkópos állvány nehéz öntöttvas talppal a maximális stabilitás érdekében. Kiválóan megfelel erősítők, ütőhangszerek, vonós hangszerek, stb. mikrofonozására. A talpon körbefutó gumibetét szűri a lépészajokat és csökkenti a nemkívánatos hangok átvitelét. A csavaros markolat egyszerű magasságállítást tesz lehetővé.
| Talp átmérő | 250 mm |
| Magasság | 350-570 mm |
| Magasságállítás | csavaros markolat |
| Talp felépítése | lapos kerek öntöttvas |
| Anyag | acél |
| Tartórúd | kétrészes, egymásba tolható |
| Speciális jellemzők | rezgéscsillapító gumibetét a zajok kiszűrésére |
| Csavarmenet | 3/8” |
| Színe | fekete |
| Tömeg | 2,24 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
