Leírás és Paraméterek
Gravity BGSS2B – szállítótáska 2 hangfalállványhoz
A BGSS2B strapabíró szállítótáska 15 mm vastag béléssel két hangfalállvány számára. A táska 600D nejlonból készült, amely vízálló és könnyen tisztítható, a különálló bélelt rekeszek óvják az állványokat a karcolásoktól. Az alja és minden erőhatásnak kitett pontja megerősített, kényelmes pántja és erős cipzárja van.
| termék típusa | szállítótáska |
| szállítható állványok száma | 2 |
| állványok típusa | hangfalállvány |
| szín | fekete |
| anyag | nejlon 600D |
| párnázat vastagsága | 15 mm |
| zárás | dupla cipzár |
| szélesség | 290 mm |
| magasság | 1070 mm |
| mélység | 190 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
