Leírás és Paraméterek
Alto Professional - TS312S aktív szubláda
1250-Watt 12" Aktív mélysugárzó
Az új TS3 aktív mélysugárzók tökéletes kiegészítői a TS sorozatú topládáknak.
- 1250 WATT csúcs teljesítmény
- egyedi tervezésű magas hatékonyságú D-osztályú erősítő, passzív hűtéssel
- 12" mélyhangszóró
- 2 db XLR+Jack kombó bemenet, 2 db szimmetrikus XLR vonalkimenet ( L + R)
- fázisfordítás, szélessávú kimenet és kiterjedt LF szabályzók
- elektronikus torzulás-, hő- és hangszóró túlhajtás védelem
- masszív, belső merevítésű, rétegelt lemez hangláda, front porttal
- integrált 35mm-es állvány adapter és M10 felfüggesztési pontok
| mélyhangszóró mérete | 15" |
| teljesítmény | 660 Watt |
| hangszóró | 12", 3"-os tekerccsel |
| erősítő | 1250W csúcs, 625W folyamatos |
| maximális hangnyomás | 127 dB SPL max. |
| bemenetek | 2 x vonal XLR/Jack, szimmetrikus (L-R) |
| kimenet | 2 x XLR szimmetrikus (L-R) |
| kezelőszervek | 1 x hangerő, fázisfordító kapcsoló, High Pass filter |
| kijelző | LED - BE- és Signal/Clip - kijelző |
| tápfeszültség | 230V/50Hz |
| frekvenciaátvitel | 42Hz-100Hz |
| méretek | 456 x 451 x 508 mm |
| állvány adapter | doboz tetejébe beépített 35 mm-es állvány adapter |
| tömeg | 20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
