Leírás és Paraméterek
Apart CM3T álmennyezeti hangszóró, kis méretű, a klasszikus halogén spotlámpák méretével megegyezik, csak beltérre. Ideális beszédre, háttérzenére. Duál papír kónuszú, szép hangú, könnyen telepíthető hangszóró, beszereléshez nem kell szerszám, csak be kell pattintani a kivágott helyre.
| max. teljesítmény | 6Watt |
| utak száma | 1 |
| külső méret | 105 mm |
| beépítési átmérő | 85 mm |
| hangszóró mérete | 3" |
| rögzítés | 2 db rugós fül |
| teljesítmény 100V-os bekötésben | 6 -3 -1,5 - 0,75W |
| teljesítmény 16Ohm-os bekötésben | 20W |
| frekvencia átvitel | 120 - 18 kHz |
| beépítési mélység | 74 mm |
| színe | fehér |
| anyaga | acél ház, alu rács |
| lesugárzási szög (1kHz) | 180° |
| tömeg | 0,35 kg |
| IP védettség | IP50 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
