Leírás és Paraméterek
Apart CM4T álmennyezeti hangszóró, kis méretű, csak beltérre. Ideális beszédre, háttérzenére, olyan helyekre, ahol nincsen nagy háttérzaj, pl. benzinkutak shopjába, butikokba, öltözőkbe, kávézókba, fagyizókba. A minőségibb hangzás érdekében a rendszert célszerű kiegészíteni álmennyezetbe építhető szub hangszóróval, így igen kellemes, prémium hangzást kapunk. Duál papír kónuszú, szép hangú, könnyen telepíthető hangszóró, beszereléshez nem kell szerszám, csak be kell pattintani a kivágott helyre.
| max. teljesítmény | 6Watt |
| utak száma | 1 |
| külső méret | 135 mm |
| beépítési átmérő | 108 mm |
| hangszóró mérete | 4" |
| rögzítés | 2 db rugós fül |
| teljesítmény 100V-os bekötésben | 6 -3 -1,5 - 0,75W |
| teljesítmény 16Ohm-os bekötésben | 30W |
| frekvencia átvitel | 90 - 19 kHz |
| beépítési mélység | 74 mm |
| színe | fehér, RAL 9010 |
| anyaga | acél ház, alu rács |
| lesugárzási szög (1kHz) | 180° |
| tömeg | 0,69 kg |
| IP védettség | IP50 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
