Leírás és Paraméterek
Apart CM5EH álmennyezeti hangszóró, ideális beszédre, háttérzenére, olyan helyekre, ahol nagy a páratartalom, pl. fürdőszoba, konyha, hideg-nedves környezetbe. Műanyag rács és ház. Könnyen telepíthető hangszóró, csak be kell pattintani a megfelelő helyre.
| max. teljesítmény | 6Watt |
| utak száma | 1 |
| külső méret | 178 mm |
| beépítési átmérő | 163 mm |
| mély hangszóró mérete | 5,25" |
| rögzítés | 2 db rugó füllel |
| teljesítmény 100V-os bekötésben | 6 - 3W |
| frekvencia átvitel | 100Hz - 18 kHz |
| beépítési mélység | 45 mm |
| színe | fehér, RAL 9010 |
| anyaga | ABS műanyag ház, műanyag rács |
| tömeg | 0,47 kg |
| IP védettség | IP54 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
