Leírás és Paraméterek
Apart CMR20T álmennyezeti hangszóró, ideális beszédre, háttérzenére, beltéri használatra. Ha a 16Ohm-os bekötést használjuk, (kikerülve a 100V-os trafót), 4 db-ot párhuzamosan kötve használhatjuk klasszikus 4 Ohm-os erősítővel is. Kétutas, külön mély és magassugárzóval van ellátva. Háza műanyag, előlapi rács alu, a hangszóró membránja polypropylén. Könnyen telepíthető hangszóró, négy rögzítő füle van, a kábel bekötése szerszám nélkül történik, csíptetős csatlakozóval. A hangszóró a kívánt színre festhető.
| max. teljesítmény | 20Watt |
| utak száma | 2 |
| külső méret | 237 x 170 mm |
| beépítési méret | 213 x 146 mm |
| mély hangszóró mérete | 5,25" |
| magas hangszóró mérete | 1" |
| rögzítés | 4 db csavaros füllel |
| teljesítmény 100V-os bekötésben | 20 -10 -5 - 2,5W |
| teljesítmény 16Ohm-os bekötésben | 40W |
| frekvencia átvitel | 60 - 20 kHz |
| beépítési mélység | 73 mm |
| színe | fehér |
| anyaga | ABS műanyag ház, alu rács |
| lesugárzási szög (1kHz) | 180° |
| tömeg | 1,30kg |
| IP védettség | IP54 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
