Leírás és Paraméterek
Apart COLS81 100V-os hangoszlop, kültérre és beltérre
A hangoszlop nagyon jó hangminőségének köszönhetően kiválóan alkalmas beszédre, ideális sport létesítményekbe, sport csarnokokba, uszodákba, focipályákra, templomokba.
8 x 2"-os mélysugárzója és egy 1"-os magassugárzója van, alu házban, egyszerű fali konzollal. Háza tetszőleges színűre festhető.
| felhasználás | bel-és kültéri |
| utak száma | 2 |
| hangszórók | 8 x 2" mélysugárzó, 1 x 1"-os magassugárzó |
| teljesítmény | 30 - 15 - 6W 100V-on, 40W 16 Ohm-on |
| maximális hangnyomás | 104dB SPL max |
| frekvencia átvitel | 220 - 20.000Hz |
| ház anyaga | Alu |
| IP védettség | IP66 |
| függőleges lesugárzási szög | 50° |
| vízszintes lesugárzási szög | 180° |
| mérete | 614 x 66 x 66mm |
| tömeg | 2,65kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
