Leírás és Paraméterek
Apart COLW101 100V-os hangoszlop, kültérre és beltérre
A hangoszlop nagyon jó hangminőségének köszönhetően kiválóan alkalmas zenére és beszédre egyaránt. Ideális sport létesítményekbe, sport csarnokokba, uszodákba, focipályákra, templomokba.
10 x 3,3"-os mélysugárzója és egy 1"-os magassugárzója van, alu házban, egyszerű fali konzollal. Háza tetszőleges színűre festhető.
| felhasználás | bel-és kültéri |
| utak száma | 2 |
| hangszórók | 10 x 3,3" mélysugárzó, 1 x 1"-os magassugárzó |
| teljesítmény | 100 - 60 - 40W 100V-on, 140W 8 Ohm-on |
| maximális hangnyomás | 118dB SPL max |
| frekvencia átvitel | 160 - 20.000Hz |
| ház anyaga | Alu |
| IP védettség | IP66 |
| függőleges lesugárzási szög | 65° |
| vízszintes lesugárzási szög | 180 |
| mérete | 1180 x 83 x 100mm |
| tömeg | 7,3kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
