Leírás és Paraméterek
Apart COLW41 100V-os hangoszlop, kültérre és beltérre
A hangoszlop nagyon jó hangminőségének köszönhetően kiválóan alkalmas zenére és beszédre egyaránt. Ideális sport létesítményekbe, sport csarnokokba, uszodákba, focipályákra, templomokba.
4 x 3,3"-os mélysugárzója és egy 1"-os magassugárzója van, alu házban, egyszerű fali konzollal. Háza tetszőleges színűre festhető.
| felhasználás | bel-és kültéri |
| utak száma | 2 |
| hangszórók | 4 x 3,3" mélysugárzó, 1 x 1"-os magassugárzó |
| teljesítmény | 40 - 30 - 15W 100V-on, 60W 16 Ohm-on |
| maximális hangnyomás | 110dB SPL max |
| frekvencia átvitel | 190 - 20.000Hz |
| ház anyaga | Alu |
| IP védettség | IP66 |
| függőleges lesugárzási szög | 50° |
| vízszintes lesugárzási szög | 180 |
| mérete | 555 x 83 x 100mm |
| tömeg | 3,35kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
