Leírás és Paraméterek
BiAmp (Apart) KUBO5T-BL 100V-os szélessávú hangfal, beépített transzformátorral.
Ideális háttérzene sugárzásra, szórakozóhelyeken, éttermekben, Pub-okban, konferenciatermekben, házasságkötő termekben, olyan helyen, ahol fontos a jó hangminőség és a modern kinézet. Csak beltérre használható.
A beépített transzformátornak köszönhetően több teljesítmény fokozatot tudunk rajta állítani, kétutas. Használható OHM-ikus rendszerekben is, 16OHM-os.
| felhasználás | csak beltéri |
| utak száma | 2 |
| terhelhetőség | 30/15/7,5/3/1,5W 100V-on, 50W 16 Ohm-on (transzformátor nélküli állás) |
| hangszórók | mélysugárzó 5,25", magassugárzó 1" |
| feszültség | 100V vagy 16 Ohm |
| lesugárzási szög | 180 x 180° |
| frekvencia átvitel | 94-20.000Hz |
| méretek | 155 x 136 x 164 mm |
| védettségi fokozat | IP40 |
| színe | fekete, RAL9011 |
| tömeg | 2,05kg |
| doboz anyaga | műanyag, acél rács |
| tartozék | fali konzol, biztonsági kötél |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
