Leírás és Paraméterek
Apart MICPAT-2 asztali mikrofon
A mikrofon kettő zónát tud kezelni, az Apart CONCEPT1, CONCEPT1T és MA247, MA247MR erősítőkkel kompatibilis.
Alumínium házban, strapabíró gégecsöves mikrofonnal, igen jó hangú dinamikus mikrofon kapszulával. A nyomógombok segítségével vagy az 1-es, vagy a 2-es, vagy mindkettő zónába egyszerre tudunk bemondást kezdeményezni.
| kapszula | dinamikus, uni-directional |
| frekvencia átvitel | 80Hz - 12kHz |
| impedancia | 600Ohm |
| kábel | kettő meleg ér, kettő árnyékolással |
| kábel hossza | 5 méter |
| zónák száma | 2 |
| mikrofon gégecső hossza | 310mm |
| tömeg | 0,92kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
