Leírás és Paraméterek
Apart MICPAT-4 asztali mikrofon
A mikrofon négy zónát tud kezelni, az Apart ZONE-4 előfokkal kompatibilis.
Alumínium házban, strapabíró gégecsöves mikrofonnal, igen jó hangú dinamikus mikrofon kapszulával. A nyomógombok segítségével vagy az 1-2-3-4-es, vagy összes zónába egyszerre tudunk bemondást kezdeményezni.
| kapszula | directional, low feedback, electret capsule |
| frekvencia átvitel | 80Hz - 12kHz |
| impedancia | 50Ohm |
| csatlakozó | RJ45 |
| kábel | CAT5 |
| zónák száma | 4 |
| mikrofon gégecső hossza | 275mm |
| tömeg | 0,55kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
