Leírás és Paraméterek
Apart MP26-G 100V-os fali és mennyezeti hangprojektor
A hangprojektor kiválóan alkalmas zene és beszéd sugárzásra, a duál kónuszú, igen jó minőségű 6,5"-os impregnált papír hangszórónak köszönhetően. Várótermek, buszpályaudvarok, ipari csarnokok, strandok, parkolók stb. hangosítására ajánlott. Beltérre és kültérre is kiválóan alkalmas, a műanyag háznak, a rozsdamentes (ALU kengyel és rács) alkarészeknek köszönhetően. IP56 védettségű.
| felhasználás | bel-és kültéri |
| teljesítmény | 25 Watt |
| utak száma | 1 |
| teljesítmény | 26-20-10W (állítható) |
| frekvencia átvitel | 90 - 19kHz |
| hangszóró mérete | 6,5", impregnált, duál kónuszú papír |
| függőleges lesugárzási szög | 180° (1kHz-en) |
| IP besorolás | IP56 |
| rács anyaga | Alu |
| ház anyaga | műanyag |
| méret | 187 x 270mm |
| tömeg | 1,9 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
