Leírás és Paraméterek
Apart MPLT62-G tölcséres 100V-os sugárzó
Tölcséres hangsugárzó, beépített 100 V-os trafóval, ABS műanyag ház, alu tartóval, kétutas.
Kültéri és beltéri információs célú felhasználásra ajánlott 100V-os tölcsérsugárzó. Igen nagy hangnyomású, kétutas, igen jó hangminőségű, zenére és beszédre is kiválóan alkalmas. Ajánlott iskoláknak, parkolókba, nagy területek hangosítására, sport centrumokba, sport csarnokokba, repülőterekre. IP66 a védettsége, így kültéren is kiválóan használható.
| utak száma | 2 |
| teljesítmény | 100V-on 62/32/16/8W - állítható |
| frekvenciaátvitel | 75Hz -18 kHz |
| hangszóró | mély 6,5", magas 1" |
| lesugárzási szög | vertikális 140°, horizontális 105° |
| max. hangnyomás | 115dB |
| méretek | 250 x 290 x 360mm |
| tömeg | 3,1 kg |
| színe | szürke, RAL9006 |
| védettség | IP66, kültérre is kiválóan alkalmas |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
