Leírás és Paraméterek
Apart OVO5-W szélessávú fali hangfal.
Ideális háttérzene sugárzásra, szórakozóhelyeken, éttermekben, Pub-okban, konferenciatermekben, házasságkötő termekben, olyan helyen, ahol fontos a jó hangminőség és a modern kinézet, csak beltérre. Szubwooferrel kombinálva igen jó hangzást lehet vele elérni. Javasolt típus: Apart "SUBLIME".
| utak száma | 2 |
| terhelhetőség | 80W |
| impedancia | 8 Ohm |
| hangszóró | 5,25"-os mélysugárzó, 1"-os selyem dóm |
| frekvencia átvitel | 70-20.000Hz |
| ház | műanyag, acél ráccsal |
| méretek | 260 x 170 x 177 mm |
| védettségi fokozat | IP40 |
| színe | fehér |
| tartozék | fali konzol |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
