Leírás és Paraméterek
Apart OVO5T-W 100V-os szélessávú hangfal, beépített transzformátorral.
Ideális háttérzene sugárzásra, szórakozóhelyeken, éttermekben, Pub-okban, konferenciatermekben, házasságkötő termekben, olyan helyen, ahol fontos a jó hangminőség és a modern kinézet. Csak beltéri felhasználásra.
A beépített transzformátornak köszönhetően több teljesítmény fokozatot tudunk rajta állítani. Fali konzol tartozék.
| utak száma | 2 |
| terhelhetőség | 30/15/6/3W 100V-on, 80W 16 Ohm-on (transzformátor nélküli állás) |
| hangszóró | mélysugárzó 5,25", magassugárzó 1" selyem dóm |
| feszültség | 100V vagy 16 Ohm |
| frekvencia átvitel | 70-20.000Hz |
| méretek | 260 x 170 x 180 mm |
| védettségi fokozat | IP40 |
| színe | fehér |
| tartozék | fali konzol |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
