Leírás és Paraméterek
Apart OVO8-W szélessávú fali hangfal.
Ideális háttérzene sugárzásra, szórakozóhelyeken, éttermekben, Pub-okban, konferenciatermekben, házasságkötő termekben, olyan helyen, ahol fontos a jó hangminőség és a modern kinézet, csak beltérre. Igen jó hangminőség jellemzi, szubwoofer nélkül is megállja helyét.
| utak száma | 2 |
| terhelhetőség | 160W |
| impedancia | 8 Ohm |
| hangszóró | 8"-os mélysugárzó, 1"-os selyem dóm |
| frekvencia átvitel | 45-20.000Hz |
| ház | műanyag, acél ráccsal |
| méretek | 358 x 245 x 250 mm |
| védettségi fokozat | IP40 |
| színe | fehér |
| tartozék | fali konzol |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
