Leírás és Paraméterek
Apart OVO8T-BL 100V-os szélessávú hangfal, beépített transzformátorral, igen jó hangminőség jellemzi.
Ideális háttérzene sugárzásra, szórakozóhelyeken, éttermekben, Pub-okban, konferenciatermekben, házasságkötő termekben, olyan helyen, ahol fontos a jó hangminőség és a modern kinézet. Csak beltéri felhasználásra.
A beépített transzformátornak köszönhetően több teljesítmény fokozatot tudunk rajta állítani. Fali konzol tartozék.
| felhasználás | csak beltéri |
| utak száma | 2 |
| terhelhetőség | 60/30/15/6W 100V-on, 160W 16 Ohm-on (transzformátor nélküli állás) |
| hangszóró | mélysugárzó 8", magassugárzó 1" selyem dóm |
| feszültség | 100V vagy 16 Ohm |
| frekvencia átvitel | 45-20.000Hz |
| méretek | 358 x 245 x 250 mm |
| védettségi fokozat | IP40 |
| színe | fekete |
| tartozék | fali konzol |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
