Leírás és Paraméterek
Apart PA240P 100V-os professzionális végerősítő, kifejezetten nagy igénybevételre tervezve, háttérzenére, épülethangosításra, installációs célra.
Az erősítő egy csatornás, 1 x 240W-os, előlapján kétsávos hangszínszabályzó,hangerő szabályzó LED-es kivezérlésjelző található. 230V AC és 24V DC tápról is működik.Prioritás audio bemenettel és 24V-os prioritás kimenettel is rendelkezik.
| teljesítmény | 1 x 240W @100V vagy 1 x 240W 4 Ohm |
| frekvencia átvitel | 35Hz - 22KHz |
| bemenetek | szimmetrikus XLR-6,3-as Jack |
| link kimenet | XLR |
| hűtés | szabályozott ventilátoros |
| kimenetek hangszóró felé | Euroblock (csavaros sorkapocs) |
| kezelőszervek | hangerő szabályzó, 2 sávos EQ, Ground lift kapcsoló |
| védelem | limiter, rövidzár, túlterhelés, túlmelegedés elleni védelem |
| tápfeszültség | 230V AC, vagy 24V DC |
| mérete | 483 x 88 x 360mm, 2U magas, Rack-be építhető |
| tömege | 14,05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
