Leírás és Paraméterek
Apart SDQ5P-BL installációs aktív-passzív hangfalpár
A hangfal pár kiválóan alkalmas pl. projektorok, laptopok, interaktív táblák, konferencia termek kihangosítására. Igen jó hangminőség, megbízhatóság jellemzi. 2 x 30W teljesíményű, sok bemenete van: szimmetrikus sztereo Euroblock, 2 x RCA, 3,5-ös Jack. Hangerő szabályzó és kétsávos EQ, sorkapocs a passzív hangdoboznak, LED indikátorok: Power, Clip L/R található az aktív doboz hátulján. Fekete és fehér színben elérhető, U alakú fali konzol tartozék.
| mélyhangszóró mérete | 5" |
| MP3 lejátszó | nincs |
| teljesítmény | 60 Watt |
| aktív - passzív teljesítmény | 2 x 30W |
| frekvencia átvitel | 45Hz - 25kHz |
| hangszórók | 5,25"-os mély, 1"-os magas |
| doboz anyaga | műanyag, előlap acél |
| színe | fekete |
| vízszintes és függőleges lesugárzási szög | 180° |
| méret | 253 x 162 x 180mm (mag. mély. szél.) |
| tömeg | 5,85kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
