Leírás és Paraméterek
Apart SPH20 függeszthető gömb hangfal, 100V-os rendszerekbe. Kiváló hangminőséget biztosít, mind beszédre mind zenére, 360 fokban körbe sugároz. Minőségi duál kónuszos hangszórója van. Költérre is alkalmas, IP63 védettségű, UV álló műanyag háza van. A függesztést a mellékelt vékony drótkötéllel tudjuk megoldani.
| felhasználás | bel-és kültéri |
| teljesítmény | 20 Watt |
| utak száma | 1 |
| teljesítmény | 2,5 - 5 - 10 - 20W (állítható) |
| frekvencia átvitel | 80Hz - 18KHz |
| hangszóró | 8"-os duál kónuszú |
| színe | fehér |
| méret | 255 mm átmérőjű |
| függesztő kábel hossza | 3,3 méter |
| tömeg | 2,2 kg |
| IP védettség | IP63 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
