Leírás és Paraméterek
ATS-10SET mobil indukciós hurokerősítő szett
Vezeték nélküli jeladó jelét hallhatóvá teszi a hallássérültek számára zsebadón keresztül.
Az adó a beszélőn van, gallérra csíptethető mikrofonnal, a vevő a hallássérült ügyfélen, nyakába akasztva az NL-90 hurok. (mint egy nyaklánc)
A hurkot a vevőegység fülhallgató csatlakozójába kell csatlakoztatni.
A szett tartalma:
- 1db ATS-10R mobil indukciós vevőegység, nyakba akasztható indukciós hurokkal
- 1db ATS-10TM mobil indukciós hurok adóegység, csíptethető mikrofonnal
- az adó és vevőegységhez 2-2 db AA méretű akku (AA méretű ceruzaelemmel is működik)
- magyar nyelvű leírás
- CE tanúsítvány
- opció: ATS-10PS dokkoló-töltőegység, ezt külön lehet megvásárolni
| ATS-10R | |
| főbb jellemzők | 16 választható csatorna (forgókapcsolóval), beépített hangszóró, hozzávaló gumi fülpántos fülhallgatóval szállítjuk |
| kijelző | akkufeszültség indikátor |
| kezelőszervek | Be/Standby /Ki üzemmódok, hangerőszabályzó, övcsíptető |
| tápellátás | 2db 1,2V NiMH ceruzaakkumulátorról (AA, tartozék), vagy elemről |
| méretei | 92 x 65 x 25 mm |
| tömege | 80 g |
| ATS-10TM | |
| kivitel | 16 választható csatorna, beépített mikrofon, plusz elektrét csíptetős mikrofonnal szállítva, övcsíptető |
| kijelző | akkufeszültség indikátor |
| kezelőszervek | Be/Standby/Ki üzemmódok, hangerőszabályzó, |
| tápellátás | 2db 1,2V NiMH ceruzaakkumulátorról (AA, tartozék), vagy elemről |
| adóteljesítmény | 10mW (EIRP) |
| hatótávolság | 50m |
| méretei | 92 x 65 x 25mm |
| tömege | 78 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
