Leírás és Paraméterek
Audio-Technica ATW-3171B vezeték nélküli mikrofon szett, kondenzátor kapszulás kézi adóval
Az Audio-Technica harmadik generációs 3000b sorozata akár 1001 választható UHF frekvenciát és új szolgáltatásokat kínál a tiszta hang és az intuitív üzemeltetés érdekében. Egyszerűsítettük a frekvenciaválasztást, növeltük a rendszer megbízhatóságát és háttérvilágítással láttuk el az adóegységek kijelzőit a sötét színpadokon szükséges jobb leolvashatóság érdekében. Ezek az új tulajdonságok hozzáadódnak a sziklaszilárd, részletgazdag, csúcsminőségű hangzás luxusához.
A 3000b sorozat alkalmazások széles skáláján helytáll, mint pl. élő előadás, fix installáció, tömegtájékoztatás és templomi hangosítás.
Az új fejlesztésű bemeneti szűrőrendszer és a kettős független Diversity vevőáramkör az Audio-Technica legújabb félhullámú antenna technológiájával (frekvenciasávtól függően), mind az egyidejűleg használható csatornák, mind a hatótávolság maximalizálása terén előnyére válik az új ATW-R3100b vevőegységnek. A BNC antennabemeneteken 12 VDC tápfeszültség teszi lehetővé az ATW-B80 antenna jelerősítő, vagy más aktív komponens használatát. Az új frekvencia-letapogatás funkció segíti a szabad csatornák felkutatását és beállítását. Minden komponens puha tapintású kezelőszervekkel rendelkezik a legfontosabb paraméterekhez való gyors és egyszerű hozzáférhetőség érdekében. A rendszer kompatibilis az összes Wireless Essentials® sorozatú mikrofonnal és kábellel.
- 953-1001 választható UHF frekvencia a hat frekvenciasáv valamelyikében
- antenna tápellátás a távtáplálást igénylő antennákhoz és más vonali RF eszközökhöz
- a kilenc előre koordinált frekvencia-letapogatási csoport leegyszerűsíti a használható frekvenciák kiválasztását többcsatornás rendszer használata esetén
- True Diversity működés a kihagyásmentes üzem érdekében
- Digitális Tone Lock™ zajzár, mely hatásosan blokkolja az RF zavarokat, továbbá a digitálisan enkódolt pilotjel szállítja a kommunikációs adatokat az adótól a vevőegységhez.
- háttérvilágítású LCD kijelző és kétszínű LED állapotjelző
- reteszelhető elemtartó stabilan záródó fedéllel és robosztus kialakítással
- földfüggetlenítő kapcsoló segít kiküszöbölni a földhurok által okozott zajokat.
- szimmetrikus és aszimmetrikus kimeneti csatlakozók
- Az ATW-T310b UniPak® zsebadó Super Hi-Z bemenettel van ellátva, mely optimális gitár pickuppal való használatra
- Az ATW-T341b kéziadó az Artist Elite® AE4100 kardioid dinamikus kapszulával van szerelve
- Az ATW-T371b kéziadó az Artist Elite® ATM710 kardioid kondenzátor kapszulával van szerelve
| Frekvencia sáv | UHF |
| Működési frekvencia | UHF Sáv , 606.000 - 631.000 MHz (U Sáv) , 541.500 - 566.375 MHz (C Sáv) , 655.500 - 680.375 MHz (D Sáv) , 721.500 - 746.375 MHz (G Sáv) |
| Frekvencia stabilitás | ±0.005% PLL |
| minimális lépésköz | 25kHz |
| moduláció | FM |
| maximális löket | ±35 kHz |
| dinamikatartomány | > 110 dB (A-súlyozott), tipikus |
| teljes harmonikus torzítás | < 1% (1 kHz-en, ±17.5 kHz löketnél) |
| hatótávolság | 100m (300'), tipikus |
| üzemi hőmérséklet | -5º C - +45º C |
| frekvencia átvitel | 70 Hz - 15 kHz (+1 dB, -3 dB) |
| VEVŐEGYSÉG SPECIFIKÁCIÓ | |
| Vételi rendszer | True diversity |
| Tükörfrekvenciás elnyomás | 60 dB névleges, 55 dB minimum |
| Dinamikatartomány | >110 dB (A-súlyozott), tipikus |
| Teljes harmonikus torzítás | < 1% (10 kHz löket 1 kHz-en) |
| Érzékenység | 24 dBμV (S/N 60dB 5 kHz löketnél, IEC-súlyozott) |
| Audio kimenet | |
| aszimmetrikus | +7 dBV, 6.3mm-es jack aljzat |
| szimmetrikus | +9 dBV, XLRM aljzat |
| Antenna bemenet | BNC, 50 Ohm; 12V DC 60mA tápfeladással mindkét bemeneten |
| Méretek | 210 mm x 44 mm x 176 mm (szélesség x magasság x mélység) |
| Tömeg | 1.1kg |
| Mellékelt tartozékok | Két flexibilis, (frekvenciasávtól függően) félhullámú vagy negyedhullámú UHF antenna, rack beszerelõ készlet |
| Opcionális kiegészítő | AT8630 rack hardver két ATW-R3100b vevőegység egy 19" 1U rack helyre beszereléséhez |
| KÉZIADÓ SPECIFIKÁCIÓ | |
| RF kimenő teljesítmény | Magas - 30mW; Alacsony - 10mW, névleges |
| Szórt sugárzás | a nemzeti szabályzásnak megfelel |
| Mikrofonfej | ATW-T341b kardioid dinamikus; ATW-T371b kardioid kondenzátor |
| Elemek | két 1.5V AA alkáli (nem tartozék) |
| Elem élettartam | Kb. 8 óra (alacsony), 6 óra (magas), elemtípustól és használattól függően |
| Méretek | 237 mm hossz; 48 mm maximális átmérő |
| Tömeg (elemek nélkül) | 280 g |
| Mellékelt tartozékok | AT8456a Quiet-Flex™ mikrofonkengyel |
