Leírás és Paraméterek
A kéz- és színpadi zajok ellen a legújabb fejlesztésű belső rugalmas felfüggesztéssel szerelt dinamikus kardioid mikrofonunk sima, naturális énekhang reprodukciót kínál igen magas gerjedéshatár mellett. A mikrofon szuper-strapabíró kivitele hosszútávú használatot, neodímium mágnese magas kimeneti szintet biztosít. A többfokozatú mikrofonkosár kimagasló védelmet nyújt a torlóhangok ellen. Kardioid iránykarakterisztikája csökkenti az oldalról és hátulról érkező hangok arányát, ezáltal megnöveli a kiválasztott hangforrás izolációját és egyúttal minimalizálja a gerjedést.
- új fejlesztésű belső felfüggesztés minimalizálja a színpadi- és kézzajokat
- egyenletes, természetes vokál reprodukcióra szabott konstrukció
- kardioid iránykarakterisztika csökkenti a hátulról és oldalról érkező hangok felvételét, megnövelve a kiválasztott hangforrás izolációját
- tartós, megbízható teljesítmény professzionális alkalmazásokban
- Hi-ENERGY® neodímium mágnes a megnövelt kimeneti szint és tranziens átvitel érdekében
- kimagasló tengelyen kívüli elnyomás a maximális gerjedésmentes erősítés érdekében
- a többfokozatú mikrofonkosár nagyfokú védelmet nyújt a torlóhangok ellen, a magasfrekvenciás tisztaság megtartása mellett
- Quiet-Flex™ kengyel biztosít flexibilis mikrofon pozícionálást fokozott testizoláció mellett
- aranyozott, korrózióálló XLR csatlakozó
- masszív fémház a hosszútávú problémamentes használat érdekében
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 90 - 16 000 Hz |
| érzékenység | 55 dB (1,7 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 300 Ohm |
| tömeg | 258 g |
| méret | 170 mm hosszú, 53,5 mm átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
