Leírás és Paraméterek
Tiszta, részletgazdag, kiterjesztett tartományú szóló- és háttérének reprodukcióra optimalizált Artist szériás dinamikus énekmikrofon neodímium mágnessel, szűk hiperkardioid iránykarakterisztikával és többfokozatú mikrofonkosár kialakítással. A mikrofon a legújabb fejlesztésű rugalmas belső felfüggesztéssel rendelkezik a kéz- és kábelzajok minimalizálása érdekében.
- Hiperkardioid iránykarakterisztika csökkenti az oldalról és hátulról érkező hangok felvételét, megnövelve ezzel a kiválasztott hangforrás izolációját
- tartós, megbízható teljesítmény professzionális alkalmazásokban
- a legújabb fejlesztésű belső felfüggesztés csökkenti a kézzajt és biztosítja a konzisztens teljesítményt
- ritkaföldfém mágnes a tiszta reprodukció érdekében
- a többfokozatú mikrofonkosár kimagasló védelemet nyújt a torlóhangok ellen, a magasfrekvenciás tisztaság megtartása mellett
- Quiet-Flex™ kengyel biztosít flexibilis mikrofon pozícionálást fokozott testizoláció mellett
- aranyozott, korrózióálló XLR csatlakozó
- masszív fémház a hosszútávú problémamentes használat érdekében
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | hiperkardioid |
| frekvencia átvitel | 40 - 16 000 Hz |
| érzékenység | 55 dB (1.7 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 300 Ohm |
| tömeg | 270 g |
| méret | 177 mm hosszú, 48 mm átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű; puha védőtasak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
