Leírás és Paraméterek
Az MB1k egy nagy kimeneti jelszinttel rendelkező, kiváló minőségű, belépő szintű énekmikrofon, mely szólóének, háttér vokál, valamint énekkar/kórus hangjának mikrofonozására lett optimalizálva. Hi-ENERGY® dinamikus neodímium kapszulája megnövelt kimeneti szintet és gyors tranziens átvitelt biztosít. Reteszelhető MagnaLock™ kapcsoló kialakítása halk ki/be kapcsolást eredményez. Korrózióálló, aranyozott XLRM-csatlakozóval van ellátva.
- Hi-ENERGY® dinamikus neodímium kapszula a megnövelt kimeneti szint és tranziens átvitel érdekében
- a magas kimeneti szint olyan vokálokat eredményez, melyek átszólnak a mixen
- dinamikus kapszula kialakítás
- masszív, fém konstrukció
- a rázkódás elleni védelem csökkenti a kézzajokat
- a MagnaLock™ kapcsoló kialakítás halk ki- és bekapcsolást eredményez
- korrózióálló, aranyozott XLR-csatlakozó
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 80 - 12 000 Hz |
| érzékenység | -53 dB (2.2 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 600 Ohm |
| kapcsoló | MagnaLock" be/ki |
| tömeg | 337 g |
| méret | 184,7 mm hosszú, 55,6 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú aranyozott XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8470 Quiet-Flex® mikrofonkengyel; 5/8"-3/8" szűkítőgyűrű |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
