Leírás és Paraméterek
A szórakoztatóipari, kereskedelmi, illetve ipari területekre szánt, kiváló minőségű utasító és bemondási célokra tervezett U-855QL sokoldalú hattyúnyak kialakításával rugalmas pozícionálást és megbízható működést kínál. Optimalizált frekvenciamenete kiváló érhetőséget biztosít kimagaslóan zajos környezetben is. A mikrofon alján található XLR-csatlakozó segítségével közvetlenül csatlakoztatható egy XLRF panelbe, vagy egy mikrofonkábelhez.
- a mikrofon szórakoztatóipari, kereskedelmi, illetve ipari alkalmazási területekre, kiváló minőségű utasítási, bemondási célokra lett tervezve
- masszív fémházas konstrukció biztosítja a hosszútávú problémamentes működést
- a mikrofon végén található Quick-Mount XLR csatlakozó bármilyen szabványos XLR aljzatba vagy lengőkábelhez csatlakoztatható
- a kisméretű kialakítás homogén kardioid karakterisztikát kínál 120º-os vételi szögtartománnyal
- a könnyen állítható, strapabíró hattyúnyak gyors pozícionálást tesz lehetővé
- optimalizált frekvenciaátvitele kiváló érthetőséget biztosít erősen zajos környezetben is
- az iránykarakterisztika csökkenti a hátulról és oldalról érkező hangok arányát, megnövelve ezzel a kiválasztott hangforrás izolációját
- a védőrács csökkenti a szél és popzajokat, még nagyon közeli használat esetén is
| kapszula típusa | dinamikus |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 150 - 16 000 Hz |
| érzékenység | -53 dB (2.2 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 600 Ohm |
| tömeg | 278 g |
| méret | 448 mm hosszú, 30 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
