Leírás és Paraméterek
A konferenciákra, bírósági, üléstermi, templomi és más installált alkalmazásokra szánt U-857Q közvetlenül az asztali, illetve panel XLR-aljzatba csatlakoztatható. Ez a Quick-Mount kialakítású (XLR végződésű) kardioid kondenzátor hattyúnyak mikrofon az alkalmazott UniGuard® technológiának köszönhetően mentes a rádiófrekvenciás zavaroktól. A 36,8 cm hosszú mikrofon kis átmérőjű, két szakaszon hajlítható, ultrahajlékony hattyúnyakkal van ellátva. Kapszulája cserélhető; kardioid, hiperkardioid, gömbkarakterisztikás, valamint UniLine® puska iránykarakterisztikás változatok is rendelkezésre állnak. Beépített elektronikája 80 Hz-es UniSteep® mélyvágó szűrőt is tartalmaz, mely csökkenti a mélyfrekvenciás környezeti zajok felvételét.
- kimagasló minőségű hangosítási, hangrögzítési és broadcast célokra tervezve
- kiváló tengelyen kívüli elnyomás paraméterek a maximális gerjedésmentes erősítés érdekében.
- az UniGuard® RFI-védelem immunitást biztosít a rádiófrekvenciás zavarok ellen
- kis átmerőjű, két szakaszon hajlítható, memóriaeffektus nélküli hattyúnyak biztosítja a kívánt alakba való könnyű pozícionálást
- az UniSteep® szűrő bekapcsolásával az érthetőség károsítása nélkül csökkenthető a mélyfrekvenciás moraj
- beépített elektronikája révén nincsen szükség külső tápegység modulra
- a mikrofon kapszulája cserélhető, így a vételi szögtartomány 90° és 360° között állítható
- a kétrészes mikrofonszivacs kimagasló védelmet nyújt a torlóhangok és egyéb légáram problémák ellen
- a mikrofon alján található Quick-mount kivitelű, 3-pólusú XLR-csatlakozó bármilyen XLR típusú aljzatba vagy lengőkábelre csatlakoztatható
- a mellékelt rugalmas tartó csökkenti a csatlakozó felület által közvetitett zajokat, rázkódásokat, vibrációkat
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 30 - 20 000 Hz |
| mélyvágó szűrő | 80 Hz, 18 dB/oktáv |
| érzékenység | 39 dB (11.2 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 250 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | 139 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | 115 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 70 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáp | 11-52V DC, 2 mA tipikus |
| kapcsoló | lineáris, mélyvágó |
| tömeg | 144 g |
| méret | 365 mm hosszú, 12,2 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8153 mikrofonszivacs; AT8662 izolációs beépítőgyűrű |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
