Leírás és Paraméterek
Kifinomult kapszula kialakításával és nagy odafigyeléssel kialakított belső elektronikájával az U-857QLU UniLine kondenzátor mikrofon tiszta, konzisztens hangzást kínál installált alkalmazások széles palettájához. Az U-857QL modell 60 cm hosszú verziója az UniLine® puska kardioid kapszulával van szerelve. A mikrofon asztali, illetve panel XLR-aljzatba közvetlenül csatlakoztatható. Ultrahajlékony, robosztus kialakítása a kívánt alakzatba való könnyű beállítást kínálja a véletlen elállítódás veszélye nélkül. Az alkalmazott UniGuard® technológiának köszönhetően a mikrofon mentes a rádiófrekvenciás zavaroktól. Az U-857QLU kapszulája cserélhető; kardioid, hiperkardioid, gömbkarakterisztikás és UniLine® puska iránykarakterisztikás változatok is rendelkezésre állnak. A fantomtápról üzemeltethető mikrofon 80 Hz-es UniSteep® mélyvágó szűrővel is rendelkezik, mely csökkenti a mélyfrekvenciás környezeti zajok felvételét.
- kimagasló minőségű hangosítási, hangrögzítési és broadcast célokra tervezve
- kiváló tengelyen kívüli elnyomás paraméterek a maximális gerjedésmentes erősítés érdekében
- az UniGuard® RFI-védelem immunitást biztosít a rádiófrekvenciás zavarok ellen
- kis átmerőjű, memóriaeffektus nélküli hattyúnyak biztosítja a kívánt alakba való könnyű pozícionálást
- az UniSteep® szűrő bekapcsolásával az érthetőség károsítása nélkül csökkenthető a mélyfrekvenciás moraj
- beépített elektronikája révén nincs szükség külső tápegység modulra
- a mikrofon kapszulája cserélhető, így a vételi szögtartomány 90° és 360° között állítható
- a kétfokozatú mikrofonszivacs kimagasló védelmet nyújt a torlóhangok és egyéb légáram problémák ellen
- a mikrofon alján található Quick-mount kivitelű, 3-pólusú XLR-csatlakozó bármilyen XLR típusú aljzatba vagy lengőkábelre csatlakoztatható
- a mellékelt izolációs beépítő adapter csökkenti a csatlakozó felület által közvetített zajokat, rázkódásokat, vibrációkat
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | Puska |
| frekvencia átvitel | 30 - 20 000 Hz |
| mélyvágó szűrő | 80 Hz, 18 dB/oktáv |
| érzékenység | 35 dB (17.7 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 250 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | 135 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | 115 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 74 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáp | 11-52V DC, 2 mA tipikus |
| kapcsoló | lineáris, mélyvágó |
| tömeg | 167 g |
| méret | 603 mm hosszú, 12,2 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| mellékelt tartozékok | AT8154 kétfokozatú mikrofonszivacs; AT8662 izolációs beépítőgyűrű |
