Leírás és Paraméterek
A panel vagy asztali XLR-aljzatba való közvetlen csatlakoztatásra tervezett U-859QL ultra-hajlékony, kis átmérőjű hattyúnyakkal van ellátva. Mikrofonfeje a többi UniPoint mikrofonnal ellentétben nem cserélhet, fix kardioid. Beépített elektronikája 80 Hz-es UniSteep® mélyvágó szűrővel is el van látva, mely csökkenti a mélyfrekvenciás környezeti zajok felvételét. A mikrofon hossza 48 cm.
- minőségi hangosítási, professzionális rögzítési és broadcast célokra tervezve
- kiváló tengelyen kívüli elnyomás paraméterek a maximális gerjdésmentes erősítés érdekében
- kis átmerőjű, memóriaeffektus nélküli hattyúnyak biztosítja a kívánt alakba való könnyű pozícionálást
- az UniSteep® szűrő bekapcsolásával az érthetőség károsítása nélkül csökkenthető a mélyfrekvenciás moraj
- beépített elektronikája révén nincsen szükség külső tápegység modulra
- a mikrofon alján található Quick-Mount kivitelű, 3-pólusú XLR-csatlakozó bármilyen XLR típusú aljzatba, vagy lengőkábelhez csatlakoztatható
| kapszula típusa | kondenzátor |
| iránykarakterisztika | kardioid |
| frekvencia átvitel | 100 - 16 000 Hz |
| mélyvágó szűrő | 80 Hz, 18 dB/oktáv |
| érzékenység | 43 dB (7.0 mV) ref. 1V, 1 Pa |
| impedancia | 250 Ohm |
| maximális bemeneti hangnyomás | 140 dB SPL (1 kHz, 1% T.H.D.) |
| dinamikatartomány | 111 dB (1 kHz-en) |
| Jel/Zaj viszony | 65 dB (1 kHz-en) |
| fantomtáp | 11-52V DC, 2 mA tipikus |
| kapcsoló | lineáris, mélyvágó |
| tömeg | 152 g |
| méret | 480 mm hosszú, 12,3 mm fej átmérő |
| kimeneti csatlakozó | beépített 3-pólusú XLR |
| mellékelt tartozék | AT8153 kétfokozatú mikrofonszivacs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
