Leírás és Paraméterek
Adam Hall AT-S370 60 – 3 mm vastag biztonsági sodrony, mindkét végén kötélszívvel, elveszíthetetlen csavaros karabínerrel, 0,6 m hosszú
Az Adam Hall biztonsági sodronyok minden tekintetben megfelelnek a hatályos biztonsági előírásoknak
• mindkét végén kötélszív
• horganyzott, 5 mm vastag csavaros elveszíthetetlen lánctoldó karabíner
• DIN56926 szerinti kivitel
| sodrony átmérője | 3 mm |
| hossz | 600 mm |
| felület | horganyzott |
| kötélszív | mindkét végén |
| karabíner | igen |
| karabíner kivitel | egyik oldalon csavarral bontható |
| Max. terhelés | 10 kg |
| minősítés | BGV C1 minősítéssel |
| tömeg | 0,05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
