Leírás és Paraméterek
A SAFIXTILT 5 döntött (fix dőlésű) hangfalállvány adapter 35 mm-es állványhüvelyhez való, porfestett acélból készült, segítségével a hangfal 5°-ban dönthető, vagy emelhető.
| szín | fekete |
| anyaga | acél |
| felület | porfestett |
| csőátmérő | 35 mm |
| dönthetőség | 5° (fix, nem állítható) |
| hossz | 190 mm |
| fekete gyűrűkészlet | mellékelve |
| cserélhető gyűrű | 1 x 25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
