Leírás és Paraméterek
Gravity SF 3616 M – hangfalállvány illesztő hüvely 36 mm-ről 16 mm-re, papa, fekete
Az SF 3616 M lehetővé teszi, hogy 16 mm-es állványhüvellyel rendelkező készüléket 35 mm-es állványra helyezzünk.
| szín | fekete |
| anyaga | acél |
| felület | porfestett |
| alkalmazható csőátmérő | 35 mm |
| szűkítés | 16 mm-re |
| beállítás | csavaros rögzítő |
| hossz | 140 mm |
| fekete gyűrűkészlet | mellékelve |
| cserélhető gyűrűk | 1 x 25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
