Leírás és Paraméterek
Gravity asztali mikrofonállvány, G-MST01B kör talppal
Az asztali mikrofonállvány egy nehéz, de kisméretű talpból és egy acélcsőből áll. A talp egész alsó felületét vastag gumiborítás fedi, amely elszigeteli az asztal felületétől, ezzel segít minimálisra csökkenteni a nemkívánatos zajokat.
| Cső anyaga | acél |
| Cső színe | fekete |
| Cső felülete | porfestett |
| Max. magasság | 200 mm |
| Talp anyaga | acél öntvény |
| Átmérő | 130 cm |
| Színe | fekete |
| Tömeg | 1,26 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
