Leírás és Paraméterek
| cső anyaga | acél |
| cső színe | fekete |
| cső felszíne | porfestett |
| Min. magasság | 1000 mm |
| Max. magasság | 1680 mm |
| szállítási hossz | 1000 mm |
| magasságállítás | van |
| talp típusa | kerek |
| talp anyaga | öntöttvas |
| talp tömege | 3,6 kg |
| fekete jelölőgyűrű készlet | mellékelve |
| cserélhető gyűrűk | 1 x 20 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
